رد کردن مراحل

کلیه موارد و راهتنایی های مربوط به نحوه بازی کردن در این گروه میگنجد.
mahdiar

رد کردن مراحل

پستتوسط mahdiar » دو شنبه 8 شهریور 1395, 4:56 pm

سلام . من همه مراحل بازی را (به جز مرحله آخر) تمام کرده ام , بهترین ماشین را با بهترین امکانات دارم و رکورد سرعت و پرشم هم از همه بالاتر است ,
تنها مشکلی که دارم این است که من برای گرفتن هشتمین و نهمین مدال طلا تنها نیازمند یک نوار کاست هستم , ولی هرچه قدر که گشتم پیدایش نکردم ,
اصلا آیا واقعا 10 تا نوار کاست در بازی وجود دارد ؟ اگر دارد لطفا راهنماییم کنید .
اگر این نوار کاست را پیدا کنم و بازی را ثبت کنم رتبه ام از همه بالاتر میشود , لطفا راهنماییم کنین .

ali

Re: رد کردن مراحل

پستتوسط ali » دو شنبه 8 شهریور 1395, 5:12 pm

بازی را در چه حالتی بازی کردی؟ اگه تو حالت سخت بله.و در ضمن بستگی به پیشرفت بازی تان هم دارد

Arvin
Site Admin

Re: رد کردن مراحل

پستتوسط Arvin » سه شنبه 9 شهریور 1395, 4:37 pm

mahdiar نوشته شده:سلام . من همه مراحل بازی را (به جز مرحله آخر) تمام کرده ام , بهترین ماشین را با بهترین امکانات دارم و رکورد سرعت و پرشم هم از همه بالاتر است ,
تنها مشکلی که دارم این است که من برای گرفتن هشتمین و نهمین مدال طلا تنها نیازمند یک نوار کاست هستم , ولی هرچه قدر که گشتم پیدایش نکردم ,
اصلا آیا واقعا 10 تا نوار کاست در بازی وجود دارد ؟ اگر دارد لطفا راهنماییم کنید .
اگر این نوار کاست را پیدا کنم و بازی را ثبت کنم رتبه ام از همه بالاتر میشود , لطفا راهنماییم کنین .

سلام
تبریک به شما.
فراموش نکنید درجه سختی "سخت" بالاترین ضریب را در امتیاز دارد.
شما در نقشه بزرگ بازی (زدن کلید M) میتوانید امتیاز آنلاین خودتون را قبل از ثبت ببینید که آیا واقعا از امتیازاتی که تابحال در سایت http://arvintec.ir/Home/Scores ثبت شده بالاتر است.
به هر حال قطعا در بازی 10 کاست وجود دارد. اگر ما به عنوان طراح بازی مکان کاست ها را بگوییم. ارزش کار شما که زحمت کشیدید و 9 کاست را پیدا کردید پایمال میشود.
فقط میتوانیم دو راهنمایی به تمام بازیکنان از جمله شما بکنیم:
1.در شهر 10 کاست وجود دارد.
2.برخی دروازه ها و بخش های شهر قابل تخریب و ورود به مکانهای مخفی هست.

موفق باشید
استودیوی آروین

بازگشت به “راهنمایی در خصوص مراحل و نحوه بازی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان