مشکل اتمام بازی

کلیه موارد و راهتنایی های مربوط به نحوه بازی کردن در این گروه میگنجد.
aminblog76

مشکل اتمام بازی

پستتوسط aminblog76 » دو شنبه 25 مرداد 1395, 10:07 am

سلام خسته نباشید
من یه مشکلی دارم اونم اینه که بازی رو توی سطح متوسط تموم کردم و امتیازم ثبت شد حالا میخوام اچیومنت هایی که انجام ندادم رو برم و انجام بدم اما بازی خود به خود بعد از ثبت امتیاز به منو برمیگرده و هر کاری هم کردم این مشکل حل نشد
ممنون میشم راه حلی چیزی ارائه بدید چون از اول رفتن بازی توی سطح سخت واقعا عذاب اوره! کلی زحمت کشیدم! :D

Arvin
Site Admin

Re: مشکل اتمام بازی

پستتوسط Arvin » دو شنبه 25 مرداد 1395, 4:40 pm

aminblog76 نوشته شده:سلام خسته نباشید
من یه مشکلی دارم اونم اینه که بازی رو توی سطح متوسط تموم کردم و امتیازم ثبت شد حالا میخوام اچیومنت هایی که انجام ندادم رو برم و انجام بدم اما بازی خود به خود بعد از ثبت امتیاز به منو برمیگرده و هر کاری هم کردم این مشکل حل نشد
ممنون میشم راه حلی چیزی ارائه بدید چون از اول رفتن بازی توی سطح سخت واقعا عذاب اوره! کلی زحمت کشیدم! :D

سلام
متاسفانه فعلا امکان ادامه بازی پس از اتمام آن جهت تکمیل دستاوردها وجود ندارد.
میتوانید مهارت خود را برای بازی روی حالت سخت بسنجید و یا منتظر فصل های جدید بازی بمانید

aminblog76

پستتوسط aminblog76 » دو شنبه 25 مرداد 1395, 6:53 pm

اصلا راه نداره پچی چیزی برای بازی قرار بدید که این مشکل حل بشه؟ واقعا تصور بازی کردن از اول خیلی سخته!! اپیزود های بعدی هم که معلوم نیست کی میاد! :(

Arvin
Site Admin

پستتوسط Arvin » سه شنبه 26 مرداد 1395, 4:23 pm

aminblog76 نوشته شده:اصلا راه نداره پچی چیزی برای بازی قرار بدید که این مشکل حل بشه؟ واقعا تصور بازی کردن از اول خیلی سخته!! اپیزود های بعدی هم که معلوم نیست کی میاد! :(

واقیعت این است که ما منتظر فیدبک ها و نظرات طرفداران و هواداران بازی هستیم.
درست کردن اپیزود یا همان نسخه بعد بازی بدون گرفتن نظرات و پیشنهادات و خصوصا بازخوردهای اپیزود اول، کار غلطی هست.
به هر حال در اولین پچ بازی مشکل شما را حل میکنیم.
هر چند واقعا نمیدونم چرا بازی را روی حالت سخت بازی نمیکنید؟ در حالت سخت باید خیلی خیلی مهارت داشته باشید. فقط این نیست که فکر کنید همان بازی در حالت معمولی هست فقط کمی سخت تر! حتی ابتدا شما بازی را با بدوجه بیشتری شروع میکنید یک کوپن هم دارید.
شما قطعا مجبور خواهید بود فکر کنید، تصمیم بگیرید، صرفه جویی کنید، تمام اشیاء مخفی شهر را پیدا کنید وگرنه در حالت سخت پیروز نخواهید بود!

aminblog76

پستتوسط aminblog76 » سه شنبه 26 مرداد 1395, 9:51 pm

Arvin نوشته شده:
aminblog76 نوشته شده:اصلا راه نداره پچی چیزی برای بازی قرار بدید که این مشکل حل بشه؟ واقعا تصور بازی کردن از اول خیلی سخته!! اپیزود های بعدی هم که معلوم نیست کی میاد! :(

واقیعت این است که ما منتظر فیدبک ها و نظرات طرفداران و هواداران بازی هستیم.
درست کردن اپیزود یا همان نسخه بعد بازی بدون گرفتن نظرات و پیشنهادات و خصوصا بازخوردهای اپیزود اول، کار غلطی هست.
به هر حال در اولین پچ بازی مشکل شما را حل میکنیم.
هر چند واقعا نمیدونم چرا بازی را روی حالت سخت بازی نمیکنید؟ در حالت سخت باید خیلی خیلی مهارت داشته باشید. فقط این نیست که فکر کنید همان بازی در حالت معمولی هست فقط کمی سخت تر! حتی ابتدا شما بازی را با بدوجه بیشتری شروع میکنید یک کوپن هم دارید.
شما قطعا مجبور خواهید بود فکر کنید، تصمیم بگیرید، صرفه جویی کنید، تمام اشیاء مخفی شهر را پیدا کنید وگرنه در حالت سخت پیروز نخواهید بود!

درسته. فقط کاش 4 سال مجبور نشیم منتظر اپیزود بعدی بمونیم :)
عجیبه این مشکل بصورت خودکار حل شد! بعد از چند بار رد کردن ثبت امتیاز بازی بهم پیام داد که حداکثر تلاشتون رو برای ثبت امتیاز انجام دادید و دیگه نمیتونید ثبت کنید بعد بصورت کاملا عادی در سطح متوسط به ادامه بازی پرداختم!!! :D
با توجه به تریلری که قبلا از بازی دیدم و تیکه هایی که از داستان بازی در اون تریلر بود توجهم جلب شده که برم قسمت سخت رو هم بازی کنم :D
ممنون بابت پاسخگویی :)

Arvin
Site Admin

پستتوسط Arvin » چهار شنبه 27 مرداد 1395, 8:52 am

aminblog76 نوشته شده:عجیبه این مشکل بصورت خودکار حل شد! بعد از چند بار رد کردن ثبت امتیاز بازی بهم پیام داد که حداکثر تلاشتون رو برای ثبت امتیاز انجام دادید و دیگه نمیتونید ثبت کنید بعد بصورت کاملا عادی در سطح متوسط به ادامه بازی پرداختم!!! :D
با توجه به تریلری که قبلا از بازی دیدم و تیکه هایی که از داستان بازی در اون تریلر بود توجهم جلب شده که برم قسمت سخت رو هم بازی کنم :D
ممنون بابت پاسخگویی :)

خوشحالم بابت این که نظرتون جلب شده. قطعا در حالت سخت با اینکه بخشهایی از بازی تکراری هست اما جذابیت خواص خودش را دارد. ضمن اینکه هر کس بازی را حتی در بدترین حالت سخت تمام کند. بین سطح آسان و متوسط بالاترین امتیاز را خواهد داشت طوریکه بهترین بازی در حالت متوسط باز هم کمتر امتیاز دارد نسبت به بدترین بازی در حالت سخت . چون واقعا سخت است. خودتون را حسابی آماده کنید :D

راستی اینکه سه بار سعی شما تمام شده است. باعث میشود دیگر نتوانید امتیاز بازی را در سایت ثبت کنید. لطفا در این حالت برای تکمیل امتیاز تلاش و بازی بیشتر نکنید.

بازگشت به “راهنمایی در خصوص مراحل و نحوه بازی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان