کرش شدن بازی

موضوعات و مسائل احتمالی مربوط به نصب و یا اجرای از بازی شتاب در شهر 2 - سرعت شکنان در این انجمن میگنجد
ebrahimnankali

کرش شدن بازی

پستتوسط ebrahimnankali » چهار شنبه 5 آبان 1395, 9:28 pm

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه. من همین الان بازیو تموم کردم. ببخشید وقتی که من مشخصاتمو پر میکنم برای همون امتیازات , تایید رو میزنم بازی میاد بیرون و میره تو سایت که البته سایت هم نمیاد بالا یه مشکلاتی در سرورش وجود داره. بعدش میخوام برم تو بازی بازی کرش میکنه. به همین خواطر مجبورم کلا از بازی خارج شم باز بیام داخلش و همین باعث شده که بگه شما دیگه نمیتونید ثبت کنید چون چند بار کردید ولی من میرم تو امتیازان و میزنم ابراهیم نانکلی هیچ اسمی ازم نیست. این مشکلو چجوری رفع کنم؟

Arvin
Site Admin

Re: کرش شدن بازی

پستتوسط Arvin » شنبه 8 آبان 1395, 4:55 pm

سلام
تابحال چنین مشکلی گزارش نشده است . بنابراین پیشنهاد میکنیم ابتدا اینترنت دستگاه خودتون را چک کنید که سایت
ArvinTec.ir را به درستی بتواند باز کند.
سپس Firewall و یا آنتی ویروس خود را نیز بررسی کنید شاید جلوی دسترسی بازی را برای ثبت امتیاز میگیرد. پیشنهاد میشود هنگام ثبت امتیاز آن را موقتا غیر فعال کنید.
اگر همه کارهای بالا را انجام دادید و مشکل حل نشد، لطفا آدرس سایتی که بعد از زدن ثبت امتیاز باز میشود را به صورت کامل به ایمیل support@arvintec.ir ارسال نمایید.
همچنین باید بگویم که متاسفانه اگر بیش از سه بار سعی به ثبت امتیاز بکنیدو موفقیت آمیز نباشد شما دیگر نمیتوانید امتیاز خودتون را ثبت کنید و باید مجددا بازی نمایید.

با سپاس فراوان
استودیوی آروین

بازگشت به “مشکلات نصب و اجرای از بازی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان